Seksuolodzy donoszą - wystarczy chwila, żeby powiększyć penisa nawet o 6,4 cm. Profesor Karol Harford udowodnił testami medycznymi, że już po 120 minutach ciała jamiste wewnątrz członka zaczynają się rozrastać. Jednocześnie krew jest szybciej pompowana do prącia, które zaczyna automatycznie i na stałe zwiększać swoje rozmiary. Dzięki temu penis staje się dłuższy i grubszy, a erekcje stają się mocniejsze, co pozwala zaspokoić partnerkę nawet 5 razy z rzędu.

Nowe odkrycie prof. Harforda dowodzi, że można równocześnie wydłużyć i pogrubić członka, dodatkowo wzmacniając erekcję.

Prof. Harford z Kalifornia College stworzył superszybką i w 100% naturalną formułę powiększającą penisa. W środowisku naukowym – od seksuologów, przez środowiska medyczne i akademickie – wszyscy uznają, że jest to naukowy przełom w walce z wstydliwymi problemami tysięcy mężczyzn. Potwierdzony niezależnymi testami empirycznymi, badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi.


Tylko w USA i Japonii formułę profesora przetestowało już 9000 mężczyzn. Ankiety i wywiady konsumenckie potwierdziły, że ma dwie główne właściwości:

  • Działa 3 razy skuteczniej i szybciej niż pompki do penisa, obciążniki, czy innego typu zabiegi.
  • Wydłuża penisa naturalnie i na stałe, poprawiając jego ukrwienie oraz zwiększając ilość ciał jamistych.

Naturalny efekt po 30 dniach. Już w pierwszym tygodniu powiększysz penisa o 2-3 cm – efekt gwarantowany testami medycznymi.

Oto, jak profesor tłumaczy działanie swojej superszybkiej formuły powiększającej penisa w sposób naukowy:

„Tajemnica skuteczności formuły tkwi w jej składzie. Zastosowałem w niej unikalną mieszankę substancji poszerzających ciała jamiste penisa, co radykalnie zwiększa jego rozmiar. Zwiększają one poziom testosteronu do 9,7 ng (nanogram na ml krwi).

Najważniejszymi z nich są L-arginina, ekstrakt z korzenia Maca oraz Muira puama – to naturalne składniki poprawiające libido i udrażniające przepływ krwi, ale przede wszystkim, widocznie powiększające penisa.


Substancje zawarte w formule pompują krew do penisa i odżywiają włókna mięśniowe, działając na więcej niż jeden sposób:

  • Po pierwsze, natychmiast stymulują członka do wzrostu, jednocześnie zwiększając nasze libido i dostarczając brakującego testosteronu.
  • Po drugie, co jest szczególnie ważne z medycznego punktu widzenia, nikt bez dodatkowego wsparcia składnikami aktywnymi nie odblokowuje pełnego potencjału ciał jamistych. To jedyny sposób, żeby zwiększyć ich objętość do ich naturalnego maksymalnego rozmiaru. Gdy do penisa zaczyna napływać więcej krwi, włókna zaczynają pęcznieć i stopniowo wydłużają członka, nawet o 6,4 cm.
  • Po trzecie, intensywnie uzupełniają niedobory metabolitów i oczyszczają naczynia krwionośne z toksyn, przez co mogą one transportować krew lepiej i szybciej. To dlatego penis nie tylko staje się większy, ale poprawia się kondycja wzwodu. Średni czas stosunku wynosi 32 minuty.

To właśnie synergia tych trzech działań pozwala na jednoczesne powiększanie penisa i wydłużenie erekcji. Dzięki temu możliwy jest nie tylko rozrost członka o 73,4%, ale także intensywny seks, podczas którego partnerka osiągnie nawet 5 orgazmów, bo penis będzie większy i wytrzymalszy”.

Magazyn Science Facts uznał metodę profesora największym odkryciem zdrowotnym 2020 roku!!!

Ponieważ jest to metoda naukowa, profesor Harford stwierdził, że liczą się tylko rezultaty, a nie obietnice. Dlatego każdy preparat otrzymujesz wraz z potrójną gwarancją satysfakcji: oryginalności, jakości oraz zadowolenia.


Jeśli po zastosowaniu Enlargement nie osiągniesz gwarantowanych testami rezultatów, natychmiast skontaktuj się się z profesorem Harfordem. Jego zespół uczyni wszystko co możliwe, aby spełnić Twoje oczekiwania. To jest osobista gwarancja prof. Harforda, potwierdzona przez producenta preparatu. Dzięki niej – nic nie ryzykujesz!

John Sogher, doktor Nauk o Zdrowiu i publicysta Worlds Health News

Pamiętaj – czytanie nawet o najlepszej metodzie powiększającej członka nie pozwoli Ci zwiększyć jego rozmiarów. Dlatego, jeśli chcesz pochwalić się 20 cm penisem i doprowadzić partnerkę do 5 orgazmów pod rząd – musisz sprawdzić ten sposób na własną rękę!

Ważna informacja: Pamiętaj, preparat Enlargement zawiera tylko naturalne substancje i nie koliduje z żadnymi lekami, dlatego w trakcie kuracji nie trzeba odstawiać leków przepisanych przez lekarza.

Dodatkowo, tylko teraz przy zakupie całego zestawu, otrzymasz Enlargement za 3.98PLN przy zakupie pełnego zestawu. W ten sposób zyskasz pełną gwarancję zadowolenia ze swojego nowego, dużego penisa. A my będziemy mieli satysfakcję, że Twój członek nareszcie sięga rozmiarem członka Twoich marzeń.

Po opublikowaniu tego artykułu, z przyjemnością odnotowujemy sukcesy, jakie osiąga wiele osób przy użyciu preparatu Enlargement (łącznie z autorem tego tekstu). Jeśli Ty też chcesz coś zrobić dla polepszenia swojego życia seksualnego – nie zwlekaj! Przecież nie masz nic do stracenia! Kliknij w poniższy link, żeby otrzymać Enlargement, mając pewność, że dostaniesz oryginalny produkt, który naprawdę działa!

299PLN

3.98PLN

Cena promocyjna obowizuje przy zakupie pełnego zestawu


Wasze komentarze(249)
Domyślne
Andrzej Majkowski
Polecam Enlargement każdemu zdrowo myślącemu facetowi. Nieważne, czy masz problemy z erekcją, czy nie, to pomoże Ci osiągnąć niesamowite doznania!
Marcin
Jestem bardzo zadowolony, bo po paru dniach brania Enlargement, mój penis zwiększył się o parę ładnych centymetrów. Erekcja jest też o wiele twardsza i mogę zdecydowanie dłużej wytrzymać. Będę brać go cały czas!
Kamil K.
Zanim go wziąłem, nie wierzyłem w to, że może dać jakieś efekty. A teraz? Moja partnerka jest wprost zachwycona. Ma orgazm za orgazmem... Polecam.
Jędrzej Michał
Bardzo lubię seks, zwłaszcza jak mam do dyspozycji coraz to inną kobietę. Dzięki Enlargement to w końcu możliwe. W końcu mogę być w 100% sobą w łóżku. A to zawsze procentuje...
Maciek
Moja żona jest zachwycona tym produktem. Wcześniej słabo nam się układało, głównie z mojej winy... Czułem się nawet zażenowany tym, że nie staje na wysokości zadania. Dlatego kupiłem Enlargement. Moja żona twierdzi, że naprawdę teraz czuć tę różnicę... 😊
Domator
Nawet jak sam się dotykam, jest zdecydowanie lepiej. Moja sprawność bardzo się poprawiła. Polecam każdemu
Fachowiec
Mierzyłem się ostatnio we wzwodzie, przed zażywaniem Enlargement i po... Zauważyłem sporą różnicę! Jakieś 5-6 cm więcej! A dopiero niedawno zacząłem brać...Czekam na dalsze efekty!
Krzysztof Backiel
Panowie, czytam same pochlebne komentarze... powiedzcie mi, kiedy dokładnie mogę uzyskać pierwsze efekty?
Marcin
@Krzysztof Ja zauważyłem pierwsze rezultaty już po około 4-5 dniach... Ale to nie jest istotne kiedy, ważne jak długo!
Krzysztof Backiel
@Marcin Dzięki, więc mam jeszcze trochę czasu, to zamawiam. Zobaczymy co to będzie na tej randce...